Za nami targi TSW 2023. Zobacz fotorelację!

Autor: Aneta Gwara-Tarczyńska 20 stycznia 2023 14:05

Za nami Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2023. Tegoroczna edycja po raz pierwszy odbyła się na terenie Targów Kielce.

Targi TSW 2023 - część konferencyjna 

Tegoroczna edycja targów TSW 2023 obyła się po raz pierwszy w nowej lokalizacji w Kielcach. Pierwszego dnia podczas licznych konferencji i wykładów można było dowiedzieć się wielu cennych informacji dotyczących uprawy malin i czarnych porzeczek. Nie zabrakło również sadowniczych akcentów w części konferencyjnej - trudna sytuacja, sposoby na na jej rozwiązanie i wyzwania w produkcji były tematami przewodnimi części sadowniczej. 

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2023 / fot. sadyogrody.pl

Podczas drugiego dnia targów część konferencyjna zgromadziła producentów truskawek i warzyw. Poruszane były również tematy dotyczące ogrodnictwa ekologicznego i zrównoważonego. Nie zabrakło również tematów dotyczących Wspólnej Polityki Rolnej Krajowego Planu Strategicznego na lata 2023-2027. Prelegenci i rozmówcy zastanawiali się, czy pomogą czy zaszkodzą w zielonych zmianach w ogrodnictwie. Podczas konferencji zarówno w pierwszym, jak i drugim dniu targów sale zgromadziły liczne grono zainteresowanych. 

Targi TSW 2023 - co mogli zobaczyć ogrodnicy? 

Dużym zainteresowanie sadowników, warzywników i producentów innych gatunków cieszyły się jak co roku maszyny. Nowe modele ciągników i innych maszyn, szerokie oferty szkółek, firm chemicznych, nawozowych i innych środków do produkcji skupiały szerokie grono zainteresowanych. Wystawcy z zainteresowaniem podejmowali rozmowy i trudne pytania od zainteresowanych ogrodników. 

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2023 / fot. sadyogrody.pl

Organizatorzy targów TSW podali, że w pierwszym dniu targi odwiedziło 7215. Łącznie w ciągu dwóch dni targi odwiedziło 12 368 osób. Na powierzchni 20 tys. m2 swoją ofertę zaprezentowało 311 wystawców. Byliśmy tam również my - dziękujemy wszystkim czytelnikom, współpracownikom i sympatykom za liczne rozmowy i spotkania. Wkrótce pełna relacja z targów. 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI