XXIII Międzynarodowe Sympozjum KUPS już 18 - 20 maja 2022 w Gdańsku

Autor: KUPS 04 maja 2022 14:41

XXIII Międzynarodowe Sympozjum KUPS już 18 - 20 maja 2022 w Gdańsku fot.KUPS

W dniach 18-20 maja 2022 roku w Gdańsku odbędzie się  XXIII Międzynarodowe Sympozjum „Bieżące wyzwania branży sokowniczej” organizowane przez Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS).

Głównym celem Sympozjum jest zapoznanie uczestników z aktualną sytuacją na rynku krajowym oraz światowym, poddanie analizie stanu obecnego potencjału rynkowego, a także prognozowanie zjawisk mogących mieć wpływ na rozwój branży soków oraz stworzenie okazji do poszerzenia kontaktów branżowych.

Sympozjum stanowi swoistą platformę do wymiany wiedzy, doświadczenia i pomysłów wśród członków branży, jest również okazją do zacieśniania współpracy.

Międzynarodowe Sympozjum KUPS - 18-20 maja

Międzynarodowe Sympozjum KUPS stało się miejscem spotkań nie tylko dla polskiej branży sokowniczej, ale także dla zagranicznych firm, które są zainteresowane współpracą z lokalnymi podmiotami.

- W 2019 roku mieliśmy przyjemność gościć ponad 200 uczestników, głównie menagerów wyższego szczebla z kraju i z zagranicy. Prelegenci i paneliści dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i wizją przyszłości przemysłu sokowniczego. Sympozjum KUPS  stało się coroczną  tradycją, z przerwą w 2020 i 2021 roku z uwagi na pandemię SARS-COV 2, kiedy nie organizowaliśmy Sympozjum - informuje KUPS.

Zapraszamy do zapoznania się z programem sympozjum.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI