XII Europejski Kongres Gospodarczy 2-4 września 2020 w Katowicach

Autor: www.sadyogrody.pl 18 sierpnia 2020 15:29

XII Europejski Kongres Gospodarczy 2-4 września 2020 w Katowicach XII Europejski Kongres Gospodarczy odbędzie się w tym roku w dniach 2-4 września 2020 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach/ fot. PTWP

XII Europejski Kongres Gospodarczy odbędzie się w tym roku w dniach 2-4 września 2020 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wyjątkowy charakter wrześniowego Kongresu wynikać będzie nie tylko z możliwości przeprowadzenia bezpośrednich rozmów, ale także z szerszego wymiaru wydarzenia – stacjonarne sesje EEC transmitowane będą online. Swoją obecność w debatach #EEC2020 potwierdzają przedstawiciele biznesu, polscy i europejscy politycy, eksperci i naukowcy.

12. edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego, organizowana w szczególnych okolicznościach, odbędzie się z zachowaniem wszelkich obowiązujących wymogów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa. Wyjątkowy charakter wrześniowego Kongresu wynikać będzie nie tylko z możliwości przeprowadzenia bezpośrednich rozmów, ale także z szerszego wymiaru wydarzenia – stacjonarne sesje EEC transmitowane będą online. Więcej o środkach bezpieczeństwa podczas #EEC2020 tutaj.

 ZAREJESTRUJ SIĘ

Zoabcz kto będzie z nami:

EEC 2020

EEC 2020

 Pełna agenda dostępna jest na stronie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI