Agrorewolucje to program o rolnictwie, pokazujący przemianę trzech polskich gospodarstw, które z mało rentownych i słabo zorganizowanych mają zmienić się w produktywne, nowoczesne i przede wszystkim – zyskowne. 

Agrorewolucje 3 sezon

Gospodarze programu, Grzegorz Bardowski, „Kula” i „Rolnik Nieprofesjonalny”, razem ze współpracującymi z nimi ekspertami, pokażą uczestnikom i widzom jak prawidłowo zaplanować i zadbać o produkcję roślinną, tak by przynosiła wymierne efekty finansowe. Ideą projektu jest również pokazanie jak efektywnie wykonywać zabiegi agrotechniczne, w jaki sposób nawozić glebę, chronić swoje uprawy oraz jak je dokarmiać i stymulować do wyższego plonowania. Program pokaże także codzienność życia i pracy polskich rolników oraz ich rodzin, która jest niezwykle interesująca i pełna pozytywnej energii.

Zapleczem eksperckim Agrorewolucji są trzy polskie firmy: Grupa Azoty, producent nawozów azotowych i wieloskładnikowych, CIECH Sarzyna, polski producent środków ochrony roślin oraz firma Intermag, producent nawozów dolistnych i biostymulatorów w Europie.

Aby wziąć udział w programie wystarczy wypełnić ankietę i przygotować krótki film o swoim gospodarstwie. Zgłoszenia do programu potrwają tylko do 12 czerwca 2022 roku.