We wtorek osłabnie wiatr ale dalej będzie padać

Autor: PAP 05 kwietnia 2022 10:47

We wtorek osłabnie wiatr ale dalej będzie padać We wtorek w ciągu dnia i w nocy będzie pochmurno z przejaśnieniami. Będzie padał deszcz, deszcz ze śniegiem i śnieg. / fot. shutterstock

We wtorek w ciągu dnia i w nocy będzie pochmurno z przejaśnieniami. Będzie padał deszcz, deszcz ze śniegiem i śnieg. Osłabnie wiatr, chociaż nad morzem może osiągać prędkość do 70 km/h – powiedział Kamil Walczak, synoptyk IMGW.

We wtorek zachmurzenie duże z przejaśnieniami na zachodzie kraju. W całym kraju przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Na północnym wschodzie i w rejonach podgórskich opady śniegu. W Karpatach spadnie do 7 cm śniegu.

Temperatura we wtorek

Temperatura maksymalna od 4 stopni Celsjusza na północnym wschodzie, do 9 stopni na południowym zachodzie kraju. Wiatr umiarkowany w porywach do 60 km/h, nad morzem do 70 km/h.

W nocy zachmurzenie duże, na północy przejaśnienia. Opady deszczu i deszczu ze śniegiem, a na krańcach północno-wschodnich, na Suwalszczyźnie, przelotne opady śniegu.

Temperatura minimalna wyniesie minus 2 stopnie Celsjusza na północnym wschodzie do 5 stopni na południowym zachodzie i południu. Wiatr umiarkowany w porywach do 50 km/h.

Od środy cieplej. W Suwałkach 5 stopni Celsjusza, a na południowym zachodzie 16 stopni. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI