W maju portal farmer.pl odwiedziło ponad 1,3 mln użytkowników!

$data.author.description Autor: farmer.pl 08 czerwca 2021 16:05

W maju portal farmer.pl odwiedziło ponad 1,3 mln użytkowników! Portal farmer.pl w maju odnotował historyczny rekord / fot. PTWP

Portal farmer.pl w maju odnotował historyczny rekord i umocnił swoją pozycję jako numer 1 wśród portali branżowych. Serwis odwiedziło 1 351 054 unikalnych użytkowników, czyli o ponad 24 proc. więcej niż w tym samym okresie 2020 r. Zanotowano też imponującą liczbę odsłon – 5,1 miliona. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Wynik ten niezwykle cieszy, tym bardziej że maj to pracowity miesiąc dla rolników. Jednak wciąż rosnące liczby użytkowników, a także odsłon redakcyjnych  artykułów, pokazują, że farmer.pl pozostaje najpopularniejszym i najwiarygodniejszym źródłem informacji o rolnictwie - nawet w tym pracowitym czasie.

Pod względem agrotechnicznym mijające półrocze można określić jako wyjątkowe. Od stycznia do maja było zimno i morko (za nami najzimniejszy kwiecień w XXI w.), wegetacja roślin przebiegała powoli, natomiast od początków czerwca temperatury powietrza poszybowały w górę, a opadów póki co nie ma i nie widać. Oznacza, to że może nas czekać kolejny ciężki okres, ale tym razem z suszą w tle. Ten sezon póki co jest potwierdzeniem, że w agrotechnice działanie rutynowe się nie sprawdzają, a rolnik musi nieustannie trzymać rękę na pulsie. Sukcesywne lustracje polowe są podstawą w podejmowaniu bieżących decyzji, dlatego dział Agrotechniki stara się dostarczać Wam wielu aktualnych informacji także prosto z pola. 

Pod koniec ubiegłego roku wystartował nowoczesny serwis dla branży rolno-spożywczej GiełdaRolna.pl. Dlatego, jeśli sprzedajesz lub kupujesz sprzęt, maszyny, części rolnicze, środki do produkcji, urządzenia, narzędzia, płody rolne i chcesz dotrzeć ze swoją ofertą bezpośrednio do odbiorców z sektora rolno-spożywczego, to serdecznie zachęcamy do dodawania ogłoszeń na stronie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI