W lipcu portal SadyOgrody.pl odwiedziło 241 tys. unikalnych użytkowników!www.sadyogrody.pl - 01 sierpnia 2019 14:30


Portal SadyOgrody.pl zanotował w lipcu br. historyczny rekord w postaci 241 tys. unikalnych użytkowników. Pobiliście tym samym rekordowy wynik z maja - 221 tysięcy oraz z czerwca - 238 tys.! Dziękujemy!

Czytelnicy chętnie czytali artykuły m.in. na temat uprawy i sprzedaży owoców jagodowych oraz pestkowych (wiśni i czereśni), skutków suszy  na plony owoców i warzyw oraz nowych uregulowań prawnych i finansowych. 

Portal SadyOgrody.pl jest źródłem najbardziej aktualnych informacji dotyczących rynku owoców i warzyw – ich cen, przetwórstwa, porad z zakresu nawożenia, ochrony roślin oraz technik sadowniczo-ogrodniczych. Regularnie na jego łamach pojawiają się artykuły dotyczące dopłat i dotacji dla rolników oraz zmian legislacyjno-prawnych.

W kolejnych tygodniach zaproponujemy czytelnikom wiele równie ciekawych artykułów oraz wywiadów z przedstawicielami branży. Nadal będziemy monitorować ceny owoców, a także warzyw. Zapytamy naukowców z dziedziny ogrodnictwa o zalecenia agrotechniczne dla upraw, a urzędników i ekspertów – o możliwe ułatwienia w pozyskaniu pracowników sezonowych i uproszczenia rachunkowości w gospodarstwach. Skupimy się także na tematyce zatrudniania pracowników sezonowych przed rozpoczęciem zbiorów jabłek.

Portal SadyOgrody.pl są także pierwszym źródłem informacji o V edycji konferencji „Sady i Ogrody”, która odbędzie się 7 listopada w Warszawie. Gośćmi wydarzenia będą eksperci rynkowi, prezesi czołowych polskich grup producenckich oraz naukowcy z dziedziny warzywnictwa i sadownictwa.

Serwis ma również swój profil w serwisach społecznościowych:

- Facebook

- Instagram

- Twitter