V edycja Konferencji Sady i Ogrody w obiektywie

Autor: www.sadyogrody.pl 10 listopada 2019 11:17

Tegoroczna, V edycja konferencji Sady i Ogrody, która towarzyszyła VII edycji konferencji "Farmera" Narodowe Wyzwania w Rolnictwie, ponownie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W sumie trwającym przez cały dzień kilkudziesięciu wykładom, prezentacjom i debatom przysłuchiwało się ponad 1200 osób. Zabaczcie jak to wyglądało w obiektywie.


Zapraszamy do fotowycieczki po V edycji konferencji Sady i Ogrody oraz VII konferencji „Narodowe Wyzwania w Rolnictwie”, która w tym roku odbyła się w nowym miejscu, w Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo. W dyskusjach, wykładach i prezentacjach rozmawialiśmy o różnych ważnych dla ogrodników zagadnieniach. Nie zabrakło analizy bieżącej sytuacji na globalnym rynku żywności, porad ekonomicznych, wskazówek agrotechnicznych i tych dotyczących produkcji owoców i warzyw.

Już po raz czwarty redakcja portalu Sadyogrody.pl nagrodziła firmy z branży ogrodniczej za innowacyjne rozwiązania. Nagrody „Innowacyjny Produkt Ogrodniczy 2019” tradycyjnie przyznano w 3 kategoriach: środki ochrony roślin, nawozy, maszyny i technologie.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i aktywny udział, a tych którzy nie mogli być z nami 7 listopada zapraszamy do obejrzenia galerii, a także do śledzenia wszystkich szczegółowych relacji z tej konferencji w naszym portalu.

Dziękujemy również sponsorom, którzy pomogli w zorganizowaniu tego wydarzenia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI