V edycja konferencji Sady i Ogrody już 7 listopada - ostatnie dni rejestracji!www.sadyogrody.pl - 12 sierpnia 2019 09:55


V edycja konferencji Sady i Ogrody odbędzie się 7 listopada 2019 r. Miejscem tego wydarzenia będzie Global Expo na warszawskim Żeraniu. Rejestracja uprawniająca do udziału w konferencji trwa do 6 listopada. Zarejestruj się już dziś!

Do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, prezentacjach i dyskusjach, zapraszamy wybitnych naukowców i praktyków ogrodnictwa oraz autorytety ze świata nauki, polityki i biznesu, a także sadowników i plantatorów owoców i warzyw.

Zarejestruj się na konferencję Sady i ogrody


Podczas sesji inauguracyjnej, wybitni eksperci polskiego sadownictwa będą dyskutować na temat znaczenia i roli polskiego rolnictwa na globalnym rynku producentów żywności oraz zastanowią się w jaki sposób zachować konkurencyjność gospodarstw rodzinnych. Z kolei w części agrotechnicznej konferencji naukowcy i specjaliści z ogrodniczej branży przedstawią tematy związane z nawożeniem upraw oraz tegorocznymi problemami w ochronie owoców i warzyw, a także prezentacje dotyczące techniki i maszyn oraz opłacalności produkcji w branży. W rynkowej części konferencji, wraz z zaproszonymi gośćmi, porozmawiamy o największych wyzwaniach sektora produkcji i dystrybucji owoców i warzyw.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć konferencja "Narodowe wyzwania w rolnictwie" organizowana przez redakcję serwisu Farmer.pl oraz miesięcznika "Farmer", który jest najstarszym magazynem rolniczym w Polsce. W tym roku, podczas uroczystej Gali towarzyszącej V edycji Sady i Ogrody oraz VII edycji konferencji "Farmera" - "Narodowe wyzwania w rolnictwie", ogłosimy wyniki IV edycji konkursu INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2019.

Czytaj także: Konferencja "Sady i ogrody": Zobacz kto wziął udział w IV edycji (zdjęcia)