Ukraiński rolnik najechał na minę przeciwpancerną. Poniósł śmierć

Autor: www.sadyogrody.pl / Policja Obwodu Czernichowskiego 20 kwietnia 2022 12:32

Ukraiński rolnik najechał na minę przeciwpancerną. Poniósł śmierć Policjanci z obwodu Czernihowskiego bada okoliczności wybuchu ciągnika na polu w pobliżu wsi Nowa Basan, w powiecie niżyńskim. / fot. Policja Obwodu Czernichowskiego

13 kwietnia około godziny 15 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w pobliżu wsi Nowa Basan w powiecie niżyńskim wybuchł traktor z naczepą. Kierowca zginął w wyniku wybuchu.

Policjanci z obwodu Czernihowskiego bada okoliczności wybuchu ciągnika na polu w pobliżu wsi Nowa Basan, w powiecie niżyńskim.

Ukraina: rolnik najechał na minę przeciwpancerną

Po zgłoszeniu na miejsce niezwłocznie przybył zespół śledczych.  Policjanci ustalili, że 42-letni mieszkaniec wracając z pola do wsi natknął się na teren zaminowany przez rosyjskich okupantów i wjechał na minę przeciwpancerną. Kierowca poniósł śmierć. 

Policja wzywa obywateli do zachowania niezwykle uważności i ostrożności! Szczególnie na terenach tymczasowo okupowanych przez wojska wroga. Rosjanie zostawili wiele materiałów wybuchowych, wymienili tereny i niebezpieczne przedmioty.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI