Ukradł elementy instalacji nawadniającej. Grozi mu 5 lat więzienia

Autor: mazowiecka.policja.gov.pl 31 marca 2022 10:35

Ukradł elementy instalacji nawadniającej. Grozi mu 5 lat więzienia Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o kradzież elementów instalacji nawadniającej / fot. materiały własne

Policjanci z Grójca zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież ze sklepu elementów instalacji nawadniającej. 48-letni mężczyzna pomimo, iż porzucił swój pojazd, został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Grójca w nocy z niedzieli na poniedziałek próbowali zatrzymać do kontroli kierującego dostawczym iveco. Mężczyzna zaczął uciekać pojazdem i gdy wjechał w drogę gruntowa porzucił swoje auto i uciekł. W przestrzeni ładunkowej policjanci ujawnili przewody nawadniające. Policjanci jeszcze tego samego dnia zatrzymali właściciela pojazdu.

Kradzież instalacji nawadniającej 

Funkcjonariusze ustalili, że skradzione elementy instalacji służącej do nawadniania pochodzą z kradzieży, do której doszło w sklepie ogrodniczym w miejscowości Miedzechów. Wartość skradzionego mienia, które wróciło do właścicieli wyceniono na kwotę ponad 40 tysięcy złotych.

48-letni mieszkaniec powiatu grójeckiego usłyszał dwa zarzuty, niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz kradzieży.

Teraz odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI