TSW 2023 - XIII edycja już 18 i 19 stycznia 2023 r.

Autor: www.sadyogrody.pl 12 września 2022 16:27

TSW 2023 - XIII edycja już 18 i 19 stycznia 2023 r. fot.pr

TSW 2023. Targi Sadownictwa i Warzywnictwa już 18 i 19 stycznia 2023 r. w Nadarzynie.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XIII edycji Targów TSW 2023, które odbędą się w dniach 18–19 stycznia 2023 roku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy.                                           

Obecnie jest to największa w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wystawa maszyn i urządzeń dla producentów owoców i warzyw, oferująca najszerszy w kraju przegląd nawozów i środków ochrony roślin, produktów oraz technologii sadowniczych i ogrodniczych.

TSW 2023- jakie atrakcje?

Targom tradycyjnie towarzyszyć będą liczne konferencje, podczas których będzie można zapoznać się m.in. z najnowszymi trendami w:

·       sadownictwie,

·       produkcji truskawek,

·       warzywnictwie,

·       uprawach pod osłonami,

·       ekologii i ogrodnictwie zrównoważonym.

Podczas tegorocznych targów zapraszamy również po raz pierwszy na „Konferencję Jagodową – porzeczka i malina”, dzięki której poznacie tajniki upraw tych krzewów owocowych.

Wśród prelegentów będą zarówno polscy, jak i zagraniczni specjaliści, naukowcy oraz praktycy.

Podczas minionej edycji w ciągu dwóch dni na 23 000 m² powierzchni wystawienniczej swoje produkty zaprezentowało 346 firm z kraju i z zagranicy, odwiedziło nas 11 146 osób (wejście na targi było rejestrowane).

Dla zwiedzających wstęp na targi jest bezpłatny. Dodatkowo w dni targowe zostanie uruchomiona specjalna bezpłatna linia autobusowa z Warszawy Centralnej, z przystanku przy Alejach Jerozolimskich (Dw. Centralny 06), do Nadarzyna, a dla podróżujących samochodem zapewniamy darmowy parking.

Zachęcamy do rejestracji online na www.tsw.pl. Zapraszamy!

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI