TSW 2022 w nowej lokalizacji

Autor: www.sadyogrody.pl/pr 06 grudnia 2022 12:53

TSW 2022 w nowej lokalizacji Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW odbędą się na terenie Targów Kielce / fot. materiały prasowe

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW odbędą się na terenie Targów Kielce w terminie – 18 i 19 stycznia 2023 roku.

Targi TSW 2022

- Wielkimi krokami zbliżamy się do XIII edycji TSW. Organizacja takiego przedsięwzięcia to dla nas – Organizatorów – wielkie wyzwanie. Niestety czasami napotykamy na przeszkody nie do pokonania. Tak stało się tym razem. I choć w ostatnich dniach z ogromnym zaangażowaniem staraliśmy się rozwiązać trudną sytuację biznesową, jaka pojawiła się między nami a właścicielem obiektu Ptak Warsaw Expo, w którym od lat organizowaliśmy nasz event, tym razem musimy podjąć trudne decyzje. Z przyczyn niezależnych od nas, po wielu trudnościach piętrzonych przez właściciela hal targowych, jesteśmy zmuszeni przenieść TSW do nowej lokalizacji. Wydarzenie odbędzie się więc na terenie Targów Kielce w zaplanowanym terminie – 18 i 19 stycznia 2023 roku - informuje dyrektor targów TSW, Jacek Kłudka.

- Przeniesienie ekspozycji do Kielc jest dla nas wszystkich niemałym wyzwaniem. Liczymy na Państwa wyrozumiałość i wsparcie. Zrobimy wszystko, by ta edycja była równie owocna, jak wszystkie poprzednie - informują organizatorzy.


Wstęp na TSW tradycyjnie jest bezpłatny, wejściówki dla odwiedzających można pobrać po rejestracji na stronie www.tsw.pl. Na wszystkich będą czekały darmowe miejsca parkingowe.

Do zobaczenia w Kielcach 18 i 19 stycznia 2023 roku!

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI