×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Tragiczny wypadek w rejonie Łęczycy. Ciągnik przygniótł 41-letniego mężczyznę

Autor: policja.gov.pl 03 lutego 2023 12:26

Tragiczny wypadek w rejonie Łęczycy. Ciągnik przygniótł 41-letniego mężczyznę Ciągnik przygniótł 41-letniego mężczyznę/ fot. shutterstock

Policjanci z Łęczycy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegóły śmiertelnego wypadku do jakiego doszło na terenie gminy Góra Świętej Małgorzaty. Podczas wykonywania prac naprawczych ciągnik przygniótł 41-letniego mężczyznę, który poniósł śmierć na miejscu.

Rolnik zginął podczas naprawy ciągnika

1 lutego 2023 roku przed godziną 16:00 na terenie gminy Góra Świętej Małgorzaty doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 41-latek wykonując na swojej posesji prace remontowe przy ciągniku rolniczym, został przygnieciony przez fragment pojazdu.

Na skutek doznanych obrażeń ciała mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem miejscowej prokuratury.

W związku z licznymi wypadkami podczas wykonywania prac polowych oraz obsługi maszyn rolniczych, policja apeluje o stosowanie się do ogólnych zasad bezpieczeństwa pracy. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI