Tony jabłek wysypane na poboczu. Ciężarówka wjechała do rowu

Autor: www.strazwlodawa.pl 24 lutego 2022 13:06

Tony jabłek wysypane na poboczu. Ciężarówka wjechała do rowu Tony jabłek wysypane na poboczu. Ciężarówka wjechała do rowu./fot. za strazwlodawa.pl

We wtorek 22 lutego, późnym popołudniem na drodze wojewódzkiej nr 812 samochód ciężarowy wiozący przyczepę jabłek wjechał do rowu i zablokował częściowo ruch.

W dniu 22.02.2022 o godz. 17:48 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP we Włodawie wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że samochód ciężarowy wiozący tony jabłek wjechał do rowu i zablokował częściowo drogę wojewódzką nr 812 na wysokości miejscowości Luta.

fot. strazwlodawa.pl

 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano jeden zastęp z JRG Włodawa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na poboczu i częściowo na drodze znajduje się samochód ciężarowy z przewróconą przyczepą załadowaną jabłkami.

W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. Działania straży pożarnej polegały w pierwszej kolejności na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Następnie odpięto przyczepy od pojazdu i wyciągnięto pojazd z pobocza 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI