×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Targi Agrotech odbędą się 8-10 października

Autor: farmer.pl 24 czerwca 2021 11:01

Targi Agrotech odbędą się 8-10 października Kieleckie targi Agrotech odbędą się w dniach 8-10 października/ FOT. KH

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech to wystawa, na którą z niecierpliwością wszyscy czekają. Z powodu obostrzeń organizatorzy byli zmuszeni do przełożenia wystawy w marcu, jednak tegoroczne wydarzenie odbędzie się 8-10 października.

Co roku w marcu na Targach Kielce spotykają się właściciele gospodarstw, producenci maszyn oraz sprzedawcy nasion roślin rolniczych i pasz. Targi Agrotech to miejsce spotkań wszystkich zainteresowanych branżą rolniczą. Ostatnią edycję targów odwiedziło ponad 75 tysięcy zwiedzających, a powierzchnia wystawy wynosiła 66 000 metrów kwadratowych.

- Wiele firm, które zadeklarowały swój udział w targach w marcu 2020 r., podtrzymało swoją decyzję, przenosząc swoje stoiska na październikową edycję. W związku z luzowaniem obostrzeń i zielonym światłem dla branży targowej działamy na pełnych obrotach, szykując oferty dla wystawców i plany dla zwiedzających – podkreśla Kamil Perz, dyrektor wydziału Targów Kielce.

Dla organizatorów tegorocznej edycji priorytetem jest zapewnienie wystawcom i zwiedzającym bezpieczeństwa. Zabezpieczenia, między innymi kabiny dekontaminacyjne, jakie wprowadzono, zdały egzamin podczas wystaw organizowanych w kieleckim ośrodku we wrześniu i październiku ubiegłego roku. Goście i wystawcy przed wejściem na teren targów korzystali z wielofunkcyjnych kabin diagnostyczno-prewencyjnych wyposażonych w funkcje mierzenia temperatury oraz automatycznej dezynfekcji. Podobne zabezpieczenia stosowane będą podczas październikowych targów Agrotech. Jak podkreślają organizatorzy – bezpieczeństwo jest najważniejsze.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI