Forum Rynku Spożywczego i Handlu organizowany będzie w szczególnych okolicznościach w hybrydowej formule: on-line oraz stacjonarnie - z zachowaniem wszelkich obowiązujących wymogów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa. 

ZAREJESTRUJ SIĘ  

Pandemia koronawirusa przyniosła szereg wyzwań dla producentów żywności, sektora retail i HoReCa. Nowy reżim sanitarny, zawirowania w łańcuchach dostaw, ograniczenia w działalności branży HoReca, zmiany zachowań konsumenckich to niejedyne problemy, z którymi firmy mierzyły się w 2020 roku. Z jakim skutkiem? Jak zmienia się rynek? Jak innowacje wpłyną na jego kształt? Które trendy I tendencje wybrzmią, a które pójdą w zapomnienie? O tym porozmawiamy podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

Pełna agenda znajduje się na STRONIE.

W ramach Forum organizowane są dwa konkursy, Certyfikat Dobry Produkt i Food&Retail Star, których finał odbędzie się podczas uroczystej Gali na zakończenie pierwszego dnia Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Produkty bądź usługi można zgłaszać w obu konkursach tylko do 5 października 2020 r.

Formularz zgłoszeniowy Dobry Produkt

Formularz zgłoszeniowy Food&Retail Star

Podczas wieczornej Gali ogłosimy także laureatów konkursu "Nagroda Rynku Spożywczego". Tu - inaczej niż w dwóch powyższych - laureatów wyłaniają redakcje magazynu „Rynek Spożywczy” oraz serwisów portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl oraz horecatrends.pl spośród firm, które swoimi działaniami brylują na rynku.