×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Ruszył nabór do Konkursu Kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich

Autor: PAP 02 marca 2023 10:22

Ruszył nabór do Konkursu Kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich Koła Gospodyń Wiejskich mogą zgłaszać się do Konkursu Kulinarnego Bitwa Regionów/ fot. shutterstock

Do 31 marca Koła Gospodyń Wiejskich mogą zgłaszać się do VIII edycji Konkursu Kulinarnego Bitwa Regionów - poinformował w środę resort rolnictwa i rozwoju wsi.

Jak podało ministerstwo, celem konkursu Bitwa Regionów jest m.in. promowanie regionalnych potraw oraz bogactwa i różnorodności lokalnych tradycji kulinarnych. Ważnym aspektem jest także promowanie i wspieranie Kół Gospodyń Wiejskich, w szczególności w zakresie aktywizacji wspólnot i społeczności lokalnych na obszarach wiejskich - dodano.

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich

Żeby wziąć udział w konkursie, należy wysłać zgłoszenie drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie: https://bitwaregionow.pl/ lub pod linkiem https://www.kowr.gov.pl/konkurs do 31 marca 2023 r. - poinformowano.

Wskazano, że współorganizatorami konkursu są Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa przy współpracy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI