Rusza kolejna odsłona kampanii #Jabłonki

Autor: www.sadyogrody.pl/pr 08 czerwca 2021 15:13

Rusza kolejna odsłona kampanii #Jabłonki Ruszyły zgłoszenia do interaktywnej mapy wydarzeń w tegorocznej edycji festiwalu Jabłonki / fot. materiały prasowe

#Jabłonki to czas, gdy cieszymy się ze zbiorów dojrzałych we wrześniowym słońcu jabłek. To okazja do tego, by organizować wydarzenia kulinarne, kulturalne i artystyczne oraz świętować to, co najlepsze w Polsce – największym sadzie Europy.

W ubiegłym roku pandemia przeniosła świętowanie Jabłonek przede wszystkim do sfery online – w akcję włączyło się ponad 40 influencerów oraz blogerów lifestyle’owych, foodowych, modowych i podróżniczych, którzy dzielili się pomysłami na jabłkowe wycieczki, kulinarne przepisy i sesje zdjęciowe.

Entuzjazm wzbudził także cover przeboju „Kocham Cię, kochanie moje” Maanamu w intrygującym wydaniu zespołu The Dumplings. Nową aranżację oraz wideoklip, emitowany również w telewizji, przygotowano specjalnie z okazji Jabłonek 2020. Z zeszłorocznymi akcjami wokół święta zetknęło się aż 8 mln Polaków.

Cała Polska świętuje – interaktywna mapa wydarzeń

Świętowanie Jabłonek nie kończy się jednak w internecie – to także wycieczki do malowniczych sadów w regionach słynących z tradycji sadowniczych i smakowanie lokalnych jabłkowych przysmaków.

W tym roku Fundacja State of Poland wyszła z inicjatywą jednoczącą wszystkie jabłkowe wydarzenia w kraju w postaci interaktywnej mapy, do której można dołączać ze swoimi eventami. Dzięki temu wygodnemu, dostępnemu online rozwiązaniu, każdy ma możliwość bezpłatnego dodania swojego wydarzenia, a także zapoznania się z ofertą podobnych akcji z całej Polski.

Pomysłodawcy mapy zachęcają do kreatywnego i szerokiego podejścia do tematu – wśród dołączanych inicjatyw mogą się pojawiać zarówno znane, ugruntowane w lokalnych tradycjach sadownicze wydarzenia, jak i zupełnie nowe, kameralne propozycje pikników, koncertów w sadach, degustacje cydru i potraw, gry terenowe i wiele innych.

Interaktywna mapa jest aktywna od początku maja pod adresem: https://jablonki.com/dodaj-wydarzenie/, a umieszczone na niej pozycje są promowane w różnorodnych kanałach, w ramach kampanii #Jabłonki2021.

Muzyczna kulminacja Jabłonek 2021

W tegorocznej odsłonie Jabłonek kulminacyjnym punktem świętowania będzie festiwal muzyczny na Błoniach PGE Narodowego, który odbędzie się 18 września br. Muzyce towarzyszyć będzie szereg atrakcji, m.in. kulinarnych. Listę artystów, jak również informacje o biletach i szczegółach festiwalu organizatorzy ogłoszą już niebawem na jablonki.com.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI