Ciśnienie w południe w Warszawie wyniesie 1002 hPa i nieznacznie wzrośnie.

W niedzielę na południu i zachodzie kraju zachmurzenie małe i umiarkowane, na pozostałym obszarze duże z większymi przejaśnieniami. Na północnym wschodzie możliwe słabe opady deszczu, wysoko w Tatrach śniegu. Temperatura maksymalna od 3 st. na Suwalszczyźnie, około 8 st. w centrum i nad morzem do 12 st. na południu i południowym zachodzie. Wiatr umiarkowany nad morzem dość silny, w górach silny od 35 km/h do 45 km/h, w całym kraju porywisty, południowo-wschodni. Porywy wiatru na północy i północnym wschodzie oraz w miejscowościach podgórskich Tatr do 70 km/h, w miejscowościach podgórskich Sudetów do 95 km/h, wysoko w Tatrach do 100 km/h, a w Sudetach do 120 km/h, lokalnie do 140 km/h.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, a na południu i południowym zachodzie okresowymi rozpogodzeniami. Na Warmii możliwe słabe opady śniegu. W kotlinach górskich możliwa mgła, lokalnie marznąca. Temperatura minimalna od -4 st. na Podlasiu, około 1 st. w centrum do 6 st. na południowym zachodzie. Wiatr umiarkowany, nad morzem dość silny, wysoko w górach silny od 35 km/h do 45 km/h, w całym kraju porywisty, południowo-wschodni. Porywy wiatru w centrum kraju około 60 km/h, na północy do 70 km/h, na szczytach Tatr do 100 km/h, wysoko w Sudetach do 110 km/h.

W poniedziałek zachmurzenie umiarkowane i duże. Na południu i zachodzie lokalnie słabe opady deszczu, w Tatrach słaby śnieg. Temperatura maksymalna od -1 st. na północnym wschodzie, około 3 st. w centrum i na południowym wschodzie do 8 st. na południowym zachodzie. Wiatr umiarkowany, nad morzem dość silny, wysoko w górach silny od 35 km/h do 45 km/h, w całym kraju porywisty, południowo-wschodni. Porywy wiatru w centrum kraju około 60 km/h, na północy do 70 km/h, na szczytach Tatr do 100 km/h, wysoko w Sudetach do 110 km/h.

W niedzielę w Warszawie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna około 7 st. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 65 km/h, południowo-wschodni. W nocy zachmurzenie duże i większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna około 1 st. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 65 km/h, południowo-wschodni.

W poniedziałek w stolicy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna około 3 st. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 65 km/h, południowo-wschodni.