Pracownicy sklepu znaleźli 12 kg kokainy w kartonach z bananami

Autor: PAP 01 lutego 2022 16:51

Pracownicy sklepu znaleźli 12 kg kokainy w kartonach z bananami Olsztyn: Pracownicy sklepu znaleźli 12 kg kokainy w kartonach z bananami/ fot. shutterstock.com

Pracownicy dyskontu w dzielnicy Nagórki w Olsztynie odkryli dwanaście kilogramowych paczek z białym proszkiem ukrytych w kartonach z bananami. Według wstępnej oceny policji ten proszek to kokaina.

Oficer prasowa policji w Olsztynie Anna Balińska poinformowała, że pracownicy sklepu na Nagórkach sami zaalarmowali policję o dziwnym znalezisku w pudłach z bananami. "W kartonach było dwanaście paczuszek, każda po około kilogramie. W paczkach był biały proszek" - podała Balińska.

Do sklepu przyjechali policjanci, technik kryminalistyki, zabezpieczyli wszystkie paczki. "Wstępna analiza wykazała, że proszek znaleziony w bananach może być kokainą. Będzie to teraz potwierdzane w badaniach laboratoryjnych" - powiedziała Balińska.

W ostatnich dniach także w innych miastach w kraju w kartonach z bananami odkryto narkotyki. "W związku z tym być może sprawę będzie wyjaśniała jakaś jedna jednostka policji, to się okaże w późniejszym czasie" - dodała Balińska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI