×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Poszukiwany listem gończym pracował przy zbiorze borówek

Autor: biala-podlaska.policja.gov.pl 31 października 2022 12:27

Poszukiwany listem gończym pracował przy zbiorze borówek Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania na terenie powiatu grójeckiego, gdzie zajmował się zbiorem borówki. / fot. shutterstock

Kryminalni z Terespola zatrzymali 58-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania na terenie powiatu grójeckiego, gdzie zajmował się zbiorem borówki.

Poszukiwany listem gończym zaszył się w gospodarstwie 

Kryminalni z Terespola, ustalili miejsce pobytu 58-letniego mieszkańca tego miasta. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym za przestępstwo niealimentacji. Chcąc uniknąć wymierzonej kary ukrywał się przed organami ścigania od września bieżącego roku.  

Funkcjonariusze ustalili, gdzie przebywa 58-latek. W trakcie działań terespolskich policjantów aktywnie wspierali funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Wczoraj późnym wieczorem poszukiwany został zatrzymany w miejscu swojego obecnego zamieszkania, na terenie powiatu grójeckiego. Mężczyzna mieszkał w jednym z gospodarstw, gdzie pracował przy zbiorze borówki. Razem z 58-latkiem przebywała jego obecna partnerka. Obydwoje byli bardzo zaskoczeni widokiem policjantów, nie spodziewając się zupełnie ich wizyty.

Dzisiaj mężczyzna trafił do zakładu karnego. Spędzi tam najbliższe miesiące.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI