
W środę termometry pokażą od 22 do 27 st. C; chłodniej będzie w rejonach podgórskich i nad morzem - od 19 do 21 st. C - przekazała synoptyk IMGW-PIB Anna Woźniak. Na południu i wschodzie spodziewane są przelotne opady deszczu i burze.
W środę w ciągu dnia chmur ma być więcej niż dzień wcześniej - wynika z prognoz IMGW. Zachmurzenie będzie na ogół umiarkowane, okresami duże. Na południu i wschodzie przelotnie spadnie deszcz. Mogą wystąpić burze, których będzie więcej niż we wtorek, ale nie będą one gwałtowne.
W czasie burz może spaść do 15 mm deszczu, a porywy wiatru osiągną prędkość do 60 km/h. Lokalnie może również spaść niewielki grad.
Temperatura maksymalna ma być zbliżona do tej z wtorku - od 22 do 27 st. C, zaś w rejonach podgórskich i nad morzem od 19 do 21 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunku północnego i północno zachodniego.
Nie przegap najważniejszych wiadomości
CHF
4,75 -0,53%
GBP
5,38 0,35%
USD
4,41 -0,16%
ON
7,01 -9 gr
LPG
3,16 -2 gr