Pogoda: Przed nami kolejne ciepłe dniTVN Meteo - 06 stycznia 2020 22:01


W kolejnych dniach w pogodzie nie będzie widać zbyt wielu oznak zimy, aura będzie bliższa wiośnie. Pojawią się opady deszczu, a temperatura miejscami może wzrosnąć do 9 stopni Celsjusza. Będą dni, kiedy powieje silniejszy wiatr - podaje TVN Meteo.

We wtorek będzie pochmurno z przejaśnieniami, a na południu kraju możemy liczyć na rozpogodzenia. Na Pomorzu Zachodnim oraz północnym wschodzie kraju pojawią się słabe opady deszczu lub deszczu ze śniegiem do 1-2 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura wyniesie od 1 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 3 st. C w centrum kraju, po 5 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie południowo-zachodni i zachodni, słaby i umiarkowany, a na Pomorzu okresami dość silny.

Środa będzie pochmurna z przejaśnieniami. Na północy, zachodzie i w centrum kraju okresami wystąpią opady deszczu do 5 l/mkw. Temperatura wyniesie od 2 st. C na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu, przez 5 st. C w centrum kraju, po 7 st. C na zachodzie. Powieje południowo-zachodni umiarkowany i dość silny wiatr, który w porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę.

Więcej w TVN Meteo.