Pogoda: Nastąpi chwilowe ocieplenie. Będzie mglisto i deszczowo

Autor: www.twojapogoda.pl / www.sadyogrody.pl 23 listopada 2018 13:44

Pogoda: Nastąpi chwilowe ocieplenie. Będzie mglisto i deszczowo fot. shutterstock

Na koniec tygodnia czeka na krótkie, ale większe ocieplenie. Niestety, nie będzie mu towarzyszyć pogodne niebo, lecz niskie chmury, które na dodatek przyniosą deszcze i mżawki, w akompaniamencie gęstych mgieł i smogu - podaje serwis twojapogoda.pl.

Sobota (24.11) będzie pochmurna ze słabymi i przelotnymi opadami deszczu lub mżawki. W wielu miejscach zalegać będą bardzo gęste mgły, ograniczające widzialność do 100-200 metrów, a na obszarach zielonych do 50 metrów.

Wreszcie się ociepli. Termometry pokażą od 1-2 stopni na północy i północnym wschodzie przez 3-5 stopni na przeważającym obszarze kraju do 6-7 stopni na południu i południowym zachodzie kraju. 

Niedziela (25.11) w północnej połowie kraju minie pod znakiem pochmurnego nieba i przelotnych opadów deszczu, przechodzących z biegiem dnia w deszcz ze śniegiem, a także bardzo gęstych mgieł, ograniczających widoczność do 100-200 metrów. W południowej połowie kraju niebo zacznie się przejaśniać, dzięki czemu padać nie powinno, nie będzie też mgieł.

Utrzyma się dodatnia temperatura od 1 stopnia na północnym wschodzie przez 3-5 stopni na większym obszarze do 6-7 stopni stopni na południu. 

Więcej w serwisie twojapogoda.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI