×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Pogoda: Nadchodzi odwilż oraz opady deszczu ze śniegiem

Autor: www.twojapogoda.pl / www.sadyogrody.pl 12 stycznia 2019 10:50

Pogoda: Nadchodzi odwilż oraz opady deszczu ze śniegiem fot. shutterstock

Mieliśmy już falę mrozów, a potem nagłą, krótkotrwałą odwilż ze śnieżycami i powrót mrozu. W najbliższym czasie czeka nas powtórka z wątpliwej rozrywki, która da nam się we znaki, również podczas weekendu - czytamy w serwisie twojapogoda.pl.

W sobotę (12.01) miejscami może słabo padać, na zachodzie deszcz, a na pozostałym obszarze deszcz ze śniegiem i śnieg. Dopiero po południu i wieczorem nad zachodnie regiony wkroczy kolejny front z silniejszymi opadami i wiatrem. Termometry wskażą od około zera na wschodzie do 4-5 stopni na zachodzie.

Zarówno noc z soboty na niedzielę (12/13.01), jak i niedziela (13.01), miną w całym kraju pod znakiem obfitych opadów, przeważnie deszczu i deszczu ze śniegiem, a na wschodzie śniegu, który będzie miejscami mieć charakter śnieżyc i zawiei śnieżnych.

Niedziela (13.01) będzie zdecydowanie najmniej przyjemnym pod względem pogody dniem weekendu, z powodu pełnego zachmurzenia, silnych opadów i porywistego wiatru. Mimo, że będzie już odwilżowo, bo od 1 stopnia na wschodzie do 6 stopni na zachodzie, to tego ocieplenia raczej nie odczujemy za sprawą wilgotnej i wietrznej aury.

Więcej w serwisie twojapogoda.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI