Pogoda na czwartek: Będzie pogodnie. Miejscami możliwe słabe opady deszczu

Autor: TVNMeteo/ PAP 12 sierpnia 2021 11:22

Pogoda na czwartek: Będzie pogodnie. Miejscami możliwe słabe opady deszczu Pogoda na dziś w wielu regionach kraju zapowiada się pogodnie./ fot. shutterstock.com

Pogoda na dziś w wielu regionach kraju zapowiada się pogodnie. Miejscami mogą pojawić się jednak słabe i przelotne opady deszczy. Temperatura maksymalna sięgnie 26 stopni Celsjusza - informuje TVN Meteo.

W czwartek w kraju zachmurzenie małe i umiarkowane, tylko na północy okresami duże i tam miejscami przelotny deszcz, a na północnym wschodzie i w rejonie Zatoki Gdańskiej możliwe burze. Prognozowana suma opadów podczas burz do 15 mm. Temperatura maksymalna od 20 st., 22 st. na północy, 23 st., 24 st. w centrum, do 25 st., 26 st. na południu i zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, tylko podczas burz porywisty, z kierunków zachodnich.

Temperatura maksymalna od 20 st., 22 st. na północy, 23 st., 24 st. w centrum, do 25 st., 26 st. na południu i zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, tylko podczas burz porywisty, z kierunków zachodnich.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, tylko na północnym wschodzie początkowo duże i tam możliwy słaby przelotny deszcz. Nad ranem na północnym wschodzie, miejscami mgła ograniczająca widzialność do 500 m. Temperatura minimalna od 9 st., 10 st. na północnym wschodzie, 13 st., 14 st. w centrum do 16 st., 17 st. na zachodzie i miejscami nad morzem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI