Ostatnie godziny rejestracji na EEC 2022 !

Autor: portalspozywczy.pl 22 kwietnia 2022 11:31

Ostatnie godziny rejestracji na EEC 2022 ! EEC rusza już w najbliższy poniedziałek.

W dniach 25-27 kwietnia odbędzie się 14. edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Przed nami blisko sto pięćdziesiąt debat, trzy dni pełne dyskusji, prezentacji i wymiany doświadczeń. Jeszcze dzisiaj do godziny 15.00 można zarejestrować swój udział stacjonarny.

To już ostatnie godziny rejestracji na Europejski Kongres Gospodarczy (EEC) w Katowicach. Do godziny 15.00 można zarejestrować swój udział stacjonarny. Rejestracja na miejscu w trakcie wydarzenia nie będzie możliwa.

ZAREJESTRUJ SIĘ !

Europejski Kongres Gospodarczy (EEC) w Katowicach to największa impreza biznesowa w Europie Środkowej, Agenda 14. edycji  przeszła gruntowną zmianę. Pojawiły się w niej nowe sesje poruszające najbardziej aktualne zagadnienia związane z sytuacją w Ukrainie. Program obejmuje blisko 150 debat, prezentacji i wystąpień, które rozwijają pięć głównych nurtów tematycznych: wojna w Europie, plan dla Ukrainy; zielona transformacja i odbudowa gospodarki; globalny handel i geopolityka; digitalizacja; nauka i kompetencje w zmieniającym się świecie. 

– Podjęliśmy decyzję o aktualizacji tegorocznego programu, dopasowując go do bezprecedensowego wyzwania, wobec którego stanęła Europa. Kwietniowy Kongres będzie okazją do omówienia kluczowych problemów związanych z sytuacją w Ukrainie, a wnioski z dyskusji mogą stać się fundamentem tworzenia planów na najbliższą przyszłość i tych długoterminowych – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, inicjator i organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego. 

AGENDA EEC 2022

Zapraszamy na cały kongres, a szczególnie na debaty dotyczące rynku spożywczego: „Zrównoważona produkcja żywności" oraz „Nowy konsument na rynku spożywczym”.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI