Odwiedź stoisko Farmera na Agro Show 2021 w Bednarach!

$data.author.description Autor: farmer.pl 24 września 2021 14:53

Odwiedź stoisko Farmera na Agro Show 2021 w Bednarach! Stoisko Farmera - pod numerem 288. Serdecznie zapraszamy!/ fot. materiały redakcji

Ponad 500 wystawców jest już na terenie lotniska w Bednarach na targach Agro Show, w tym oczywiście stoisko Farmera - pod numerem 288. Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenia targowe wracają do normalności. Po dwuletniej przerwie rusza Agro Show. Ta największa impreza polowa w Europie wraca z nieco mniejszym rozmachem, bo w ostatnich edycjach udział brało ok. 800 wystawców, teraz jest ok. 500.

Targi odwiedzało ponad 100 tys. osób. Jak będzie w tym roku? Przed nami 3 dni imprezy, więc zobaczymy. Targi potrwają od piątku 24 do niedzieli 26 września.

Zapowiada się dobrze. Maszyn jest dużo, przygotowano poletka pokazowe i masę miejsc parkingowych. Naszym zdaniem warto tutaj być - zobaczyć co się zmieniło w ofercie, poznać nowości, być może od razu ponegocjować ceny.

Farmer na Agro Show 2021

Na stoisku Farmera nie tylko odpoczniecie przy kubku kawy przygotowanej przez baristę, ale także spróbujecie szczęścia przy kole fortuny, bo do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI