×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Odsłonięcie pomnika prof. Eberharda Makosza - 23 maja w Belsku Dużym

Autor: www.sadyogrody.pl 11 maja 2021 13:07

Odsłonięcie pomnika prof. Eberharda Makosza - 23 maja w Belsku Dużym prof. Eberhard Makosz/ honorowy prezes Towarzystwa Rozwoju Sadów Karłowych

Zarząd Towarzystwa Rozwoju Sadów Karłowatych, Wójt i Rada Gminy w Belsku Dużym zapraszają na uroczystość odsłonięcia pomnika Profesora Eberharda Makosza, ikony polskiego sadownictwa, nauczyciela akademickiego, honorowego prezesa Towarzystwa Rozwoju Sadów Karłowych, wybitnego specjalisty z zakresu ekonomiki ogrodnictwa, sadownictwa i szkółkarstwa.

Uroczystość odbędzie się 23 maja 2021 roku i rozpocznie się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Belsku Dużym o godz. 12:00.

Zaproszenie na uroczystość odsłonięcia pomnika Profesora Eberharda Makosza w załączniku.

Prof. Eberhard Makosz specjalizował się w zagadnieniach z zakresu ekonomiki sadownictwa i szkółkarstwa. Był członkiem m.in. Międzynarodowego Towarzystwa Nauk Ogrodniczych, prezesem Towarzystwa Rozwoju Sadów Karłowych, Polskiego Towarzystwa Nauk Ogrodniczych, honorowym członkiem Komitetu Zagospodarowania Ziem Górskich Polskiej Akademii Nauk. Publikował prace naukowe poświęcone nowoczesnym technologiom w polskim sadownictwie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

MULTIMEDIA

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI