×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

MRiRW: konkurs na logo "Moda na wieś"

Autor: PAP 15 czerwca 2021 16:17

MRiRW: konkurs na logo "Moda na wieś" Ministerstwo rolnictwa ogłosiło ogólnopolski konkurs na logo "Moda na wieś". / fot.MRiRW

Ministerstwo rolnictwa ogłosiło ogólnopolski konkurs na logo "Moda na wieś". Ma to być projekt ukazujący walory polskiej wsi. Zgłoszenia są przyjmowane do 30 czerwca br. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną.

W konkursie mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne oraz osoby prawne. Projekt ma ukazywać walory polskiej wsi, które będą "zachętą dla każdego poszukiwacza zarówno wrażeń, jak i spokoju".

Chodzi o: promowanie polskiej wsi, w szczególności z uwzględnieniem walorów naturalnych, dziedzictwa kulturowego i kulinarnego oraz różnorodności przyrodniczej obszarów wiejskich; kreowanie wizerunku obszarów wiejskich jako rynku oferującego zróżnicowane i całoroczne atrakcje; promocję działań realizowanych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Dla laureata konkursu przewidziana jest nagroda pieniężna o wartości 5000 zł brutto.

Wypełnione i podpisane dokumenty wraz z pracą konkursową należy dostarczyć na adres: Departament Oświaty i Polityki Społecznej, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa, z dopiskiem "Konkurs na logo MODA NA WIEŚ".

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie - www.gov.pl/web/rolnictwo 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI