×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Mazowieckie: Pożar w gospodarstwie rolnym; ogień gaszą 22 zastępy straży pożarnej

Autor: PAP 19 czerwca 2021 15:28

Mazowieckie: Pożar w gospodarstwie rolnym; ogień gaszą 22 zastępy straży pożarnej Pożar dwóch budynków w gospodarstwie rolnym w Garwolewie na Mazowszu/ fot. unsplash

Pożar dwóch budynków w gospodarstwie rolnym w Garwolewie na Mazowszu. W akcji gaśniczej biorą udział 22 zastępy straży pożarnej - poinformował PAP rzecznik płońskiej Państwowej Straży Pożarnej bryg. Janusz Majewski.

Do pożaru doszło w sobotę około południa w Garwolewie w powiecie płońskim na Mazowszu. "Otrzymaliśmy informacje o pożarze dwóch budynków w gospodarstwie rolnym" - powiedział bryg. Janusz Majewski.

Strażak wskazał, że w budynkach składowane były m.in. palety, maszyny rolnicze i wózki widłowe. "Na górze nad pomieszczeniem murowanym były mieszkania dla pracowników" - podał.

Zaznaczył, że w zdarzeniu jedna osoba została poszkodowana. Był to właściciel gospodarstwa. "Mężczyzna nie uległ poparzeniu, ale pod wpływem emocji zasłabł i była potrzebna pomoc medyczna" - przekazał.

"Na miejscu pracują 22 zastępy straży pożarnej z Płońska i Płocka. Aktualnie trwają prace dogaszające i rozbiórkowe, gdyż jeden z budynków się zawalił" - dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI