Lubelskie: Wypadek z udziałem ciągnika rolniczego

Autor: PAP 14 maja 2022 10:50

Lubelskie: Wypadek z udziałem ciągnika rolniczego Pijany kierowca wjechał w ciągnik rolniczy; jedna osoba zginęła/ fot. shutterstock

W piątek na drodze wojewódzkiej numer 849 pomiędzy miejscowościami Babice - Łukowa (powiat biłgorajski) kierujący samochodem osobowym zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Jedna osoba zginęła. Kierowca samochodu osobowego miał 1,5 promila w organizmie.

Jak poinformowała w piątek sierżant sztabowy Joanna Pilarska z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju, ze wstępnych ustaleń wynika, że 73-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego kierując samochodem marki Peugeot najechał na tył jadącego przed nim ciągnika rolniczego.

Pijany kierowca wjechał w ciągnik rolniczy; jedna osoba zginęła

"66-letnia pasażerka, pomimo podjętej reanimacji, w wyniku odniesionych obrażeń zmarła w szpitalu. Natomiast 55-letni kierowca ciągnika rolniczego w ciężkim stanie został śmigłowcem przetransportowany do szpitala" - przekazała.

Kierowca peugeota miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają szczegóły i okoliczności wypadku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI