×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Kultowy Ursus C-330M na licytacji WOŚP

Autor: www.sadyogrody.pl 03 lutego 2021 12:00

Kultowy Ursus C-330M na licytacji WOŚP Kultowy Ursus C-330M; fot. za allegro.pl

Odremontowany kultowy ciągnik Ursus C-330M jest przedmiotem jednej z licytacji środków w ramach 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przeznaczyła go firma Dawtona, przetwórca owoców i warzyw.

- Z okazji 29. finału WOŚP zapraszamy do licytacji 29-letniego, legendarnego ciągnika URSUS C-330M. W tym roku obchodzimy swoje 30lecie, więc żadne liczby nie są przypadkowe! Właśnie 30 lat temu praktycznie taki sam model pomagał nam w stawianiu swoich pierwszych kroków na polskim rynku. Był on na pewno bardzo ważnym elementem mającym wpływ na rozwój i sukces firmy. 
Teraz ciągnik URSUS C-330M ze specjalnie zaprojektowanym motywem WOŚP może być Twój! Wystarczy, że wygrasz aukcję fundacji - w tym roku zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy - podała firma Dawtona na swoim fanpage na Facebooku.

Maszynę będzie można odebrać w Lesznie (woj. mazowieckie), gdzie mieści się jeden z zakładów Dawtony. W chwili pisania artykułu (03.02., godz. 12) cena przekraczała 40 tys. zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI