×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Kradzież 350 kg nawozu z pola. Złodziejowi grozi 5 lat więzienia

Autor: Lubelska Policja 15 listopada 2022 19:20

Kradzież 350 kg nawozu z pola. Złodziejowi grozi 5 lat więzienia 30 latek usłyszał już zarzut kradzieży i przyznał się do winy. / fot. materiały własne

Policjanci z Posterunku Policji w Dołhobyczowie namierzyli mężczyznę, który ukradł z pola 350 kg pozostawionego na przyczepie nawozu rolniczego. Właściciel wycenił straty na blisko 1500 zł.

Kradzież 350 kg nawozu z pola

Wczoraj do Posterunku Policji w Dołhobyczowie zgłosił się 63 letni mieszkaniec gminy Mircze, który zawiadomił, że z jego pola w tej samej gminie zostało skradzionych 350 kilogramów nawozu rolniczego. Nawóz przechowywany był na przyczepie w siedmiu 50 kilogramowych workach.Wartość skradzionego mienia pokrzywdzony wycenił na blisko 1500 złotych.

Sprawą zajęli się mundurowi. Jeszcze tego samego dnia ustalili sprawcę przestępstwa, którym okazał się 30 letni mieszkaniec tej samej gminy. W trakcie przeszukania jego pomieszczeń gospodarczych funkcjonariusze odnaleźli skradzione mienie, które w całości zostało już zwrócone właścicielowi.

30 latek usłyszał już zarzut kradzieży i przyznał się do winy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI