×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Konferencja Sadownicza na TSW 2023

Autor: www.sadyogrody.pl 13 października 2022 09:20

Konferencja Sadownicza na TSW 2023 Konferencja Sadownicza odbędzie się pierwszego dnia Targów Sadownictwa i Warzywnictwa – 18 stycznia 2023/ fot. materiały prasowe

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na Konferencję Sadowniczą, która już tradycyjnie odbędzie się pierwszego dnia Targów Sadownictwa i Warzywnictwa – 18 stycznia 2023.

Konferencja sadownicza na TSW 2023

W tej edycji organizatorzy duży nacisk kładą na aktualną sytuację całego sektora sadowniczego, kwestię zbytu, sytuację rynku jabłek deserowych i przemysłowych, a także rosnące koszty produkcji.

Poza bardzo ciekawymi wykładami zapraszamy na debatę poświęconą możliwym kierunkom zmian w polskim sadownictwie, poruszymy także tematy dotyczące efektywnego nawożenia oraz ochrony sadów. Ponadto przedstawimy wyzwania, jakie stoją przed producentami gruszek. Konferencja będzie również doskonałą okazją do dyskusji na temat wolumenu oraz jakości jabłek i gruszek, jakie zostały zgromadzone w krajowych obiektach przechowalniczych. Już wkrótce pojawi się szczegółowy program Konferencji Sadowniczej - informują organizatorzy.

Partnerami wydarzenia są firmy Agrosimex, Syngenta oraz Timac Agro.

Wejście na targi i konferencje jest bezpłatne, należy tylko dokonać rejestracji online https://www.tsw.pl/visitor/register .

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI