Kokaina w bananach w sklepach znanej sieci handlowej

Autor: PAP 31 stycznia 2022 14:56

Kokaina w bananach w sklepach znanej sieci handlowej Śledczy rozmawiają z pracownikami sklepu i ustalają okoliczności tego zdarzenia. / fot. shutterstock

W co najmniej trzech sklepach znanej sieci handlowej pracownicy podczas rozładunku bananów znaleźli paczki z białym proszkiem. Według nieoficjalnych informacji, była to kokaina.

Rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku Maciej Stęplewski powiedział PAP, że policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej oraz technicy kryminalistyki są obecnie na miejscu i zabezpieczają ślady w dwóch sklepach w Gdańsku i jednym w Starogardzie Gdańskim. Informację o niecodziennym znalezisku w sieci handlowej, jako pierwsze podało radio RMF FM.

Niecodzienne znalezisko w sieci handlowej 

"W poniedziałek rano policjanci zostali wezwani do sklepów na terenie Gdańska i Starogardu Gdańskiego, w których pracownicy podczas rozładunku bananów znaleźli paczki z białym proszkiem. Na miejscu pracują policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce przewozowe i wykonują oględziny znalezionych substancji" - dodał Stęplewski.

Śledczy rozmawiają z pracownikami sklepu i ustalają okoliczności tego zdarzenia. Policja na razie nie udziela więcej informacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI