W internetowej formule zaplanowaliśmy dwa dni wypełnione wykładami, rozmowami, debatami, w których weźmie udział udział szerokie grono znamienitych gości. Poruszymy aktualne i ważne tematy z branży rolnej. Nie zabraknie kwestii związanych z finansowaniem gospodarstw, założeniami WPR i Zielonego Ładu, porad agrotechnicznych, sesji dla rolników bezorkowych, czy tych z zakresu produkcji zwierzęcej. W tym roku poruszymy także nowe tematy: OZE i e-commerce, czyli handlu w internecie, z którego szeroko korzysta branża rolnicza.

 

Wszystkie wykłady, debaty, rozmowy transmitowane będą z naszego studia nagraniowego. Będzie można je śledzić na żywo na stronie farmer.pl.

Mamy nadzieję, że każdy z Państwa, niezależnie od tego, jakim kierunkiem produkcji się zajmuje, znajdzie interesujące dla siebie tematy. Chcemy podkreślić, że Narodowe Wyzwania w Rolnictwie OnLine to przede wszystkim okazja do wymiany doświadczeń i łatwo dostępny pakiet wiedzy i najnowszych informacji. Zachęcamy was zatem do zarejestrowania się na to wydarzenie.


Bezpłatna REJESTRACJA

Pełna agenda dostępna jest na STRONIE.

 

Czekamy na Was!