Jutro duży protest rolników w Warszawie!

Autor: www.sadyogrody.pl 22 lutego 2022 18:06

Jutro duży protest rolników w Warszawie! Michał Kołodziejczak z AgroUnii zapowiedział kolejny duży protest. Odbędzie się 23 lutego duży protest w Warszawie. / fot. facebook AgroUnia

Michał Kołodziejczak z AgroUnii zapowiedział kolejny duży protest. Odbędzie się 23 lutego w Warszawie. O godz. 10 rolnicy spotkają się pod Pałacem Kultury i Nauki, by następnie przejść pod Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.

- Będziemy domagać się spotkania z premierem Morawieckim, który chyba nie wie jaki jest stan polskiego rolnictwa. Manifestacja jest potrzebna, bo według niektórych rolnicy uważają, że jest dobrze - dodał.

Protest rolników w Warszawie 

Od niedzieli w okolice Warszawy były przywożone ciągniki z całej Polski. W środę rolnicy zbiorą się pod Sochaczewem, a następnie wjadą maszynami do Warszawy.

- Mamy już pozwolenia z gmin na przejazd, a także zgłoszone dokumenty w Urzędzie Miasta Warszawy. Oprócz ciągników przyjadą także tysiące ludzi autokarami, busami i samochodami. Zbierzemy się pod KPRM, gdzie będziemy domagać się spotkania z premierem. Polska wieś nie chce tańczyć i śpiewać tylko normalnie pracować - podsumował.

Coraz bliżej do założenia partii przez AgroUnię

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI