Jest nowy termin targów Agritechnica w Hanowerze

$data.author.description Autor: farmer.pl 29 marca 2021 13:31

Jest nowy termin targów Agritechnica w Hanowerze Targi Agritechnica 2021 nie odbędą się w listopadzie 2021 r./ fot.kh Farmer

Organizator największych na świecie targów rolniczych Agritechnica w Hanowerze, odracza termin imprezy. Nowa data targów to 27.02-05.03.2022 r. - informuje farmer.pl.

Powodem odroczenia jest oczywiście pandemia koronawirusa oraz postęp programów szczepień, zarówno w Niemczech, jak i za granicą. Dlatego organizator imprezy - DLG (Niemieckie Towarzystwo Rolnicze) w porozumieniu z VDMA (Stowarzyszenie Producentów Maszyn Rolniczych) i komitetem doradczym wystawców targów Agritechnica stwierdzili, że obecnie nie ma wystarczającej pewności planowania w przypadku wiodącej na świecie wystawy w listopadzie .

Nowe terminy targów Agritechnica to 27 lutego - 5 marca 2022 r. Według DLG czteromiesięczne przesunięcie terminu powinno być wystarczające jeśli chodzi o sytuację związaną z opanowaniem pandemii. Takie przesunięcie w czasie umożliwi również firmom dobre rozplanowanie niezbędnych działań związanych z wystawą.

Czytaj więcej w serwisie farmer.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI