×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Farmer z nowym redaktorem naczelnym

Autor: www.sadyogrody.pl 28 maja 2021 16:40

Farmer z nowym redaktorem naczelnym Radosław Iwański i Iwona Dyba zarządzają Farmerem i Farmer.pl

W czerwcu stanowisko redaktora naczelnego miesięcznika Farmer obejmuje Radosław Iwański, który po kilku latach przerwy wraca do pracy w Grupie PTWP. Serwisem farmer.pl dalej zarządzać będzie Iwona Dyba.

Radosław Iwański jest absolwentem Wydziału Rolniczego SGGW. Po ukończeniu studiów współpracował przez wiele lat z Programem 1 TVP SA, wiążąc się z Telewizją Edukacyjną i programami „Notowania” i „Magazyn Notowań”, a następnie z Redakcją Rolną TVP („Tydzień”; „Agrobiznes”). Był także rzecznikiem prasowym agencji płatniczych w Polsce: Agencji Rynku Rolnego oraz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Po powrocie na ścieżkę dziennikarską związał się z Farmerem i farmerem.pl. Przez ostatnich kilka lat szefował „Hodowli i Chowie Bydła” oraz reprezentował w mediach Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka

– Ogromnie się cieszę, że znowu mogę pracować dla Farmera i całego rolnictwa w Polsce. Farmer zyskał ogromne zaufanie wśród rolników, a redakcja wykonała ogromną pracę, umacniając Farmera na pozycji nr 1 w Polsce. Wierzę, że razem z redaktor naczelną portalu farmer.pl poprowadzimy media Grupy PTWP do kolejnych sukcesów – mówi Radosław Iwański, redaktor naczelny miesięcznika Farmer. – Będę także wspierał nowe projekty, między innymi rozwój serwisu giełdarolna.pl – dodaje.

Farmer to tytuł obecny na polskim rynku prasowym od 90 lat. Aktualnie wydawany jest w cyklu miesięcznym, w nakładzie 17 000 egzemplarzy. Magazyn adresowany jest do właścicieli gospodarstw rolnych, plantatorów roślin i hodowców. Serwis Farmer.pl z ponad milionem unikalnych użytkowników jest liderem na rynku branżowych portali. Newsletter Farmera dociera do 47 tys. odbiorców związanych ściśle z branżą agro.

- Jesteśmy aktywni także w mediach społecznościowych, na Facebooku, Twitterze i Linkedinie. W minionym roku dostosowaliśmy się do nowej rzeczywistości, przeprowadziliśmy online kolejną edycję konferencji Narodowych Wyzwań w Rolnictwie oraz Przez Innowacyjność do Sukcesu. Regularnie kontynuujemy cykl webinarów redakcyjnych dla rolników specjalizujących się w różnych działach rolnictwa, a także kolejny już sezon kontynuujemy relacje polowe z różnych regionów Polski, na platformie Dni Pola Online. Dzięki Giełdzie Rolnej wypłynęliśmy na szerokie wody e-commerce – mówi Iwona Dyba redaktor naczelna farmer.pl.

Radosław Iwański obejmie stanowisko redaktora naczelnego miesięcznika Farmer z początkiem czerwca br. Z redakcją żegna się stojąca obecnie na czele magazynu Małgorzata Powałka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI