Element ciągnika przebił szybę w samochodzie. Zginęła kobieta

Autor: PAP 15 czerwca 2022 15:40

Element ciągnika przebił szybę w samochodzie. Zginęła kobieta Śmiertelny wypadek z udziałem ciągnika rolniczego/ fot. shutterstock

Na drodze wojewódzkiej 807 w pobliżu miejscowości Kamień koło Łukowa doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Oderwany element od ciągnika rolniczego przebił przednią szybę w jadącym obok samochodzie i uderzył kierującą nim kobietę. 40 - latka zmarła na miejscu.

Jak poinformował w środę aspirant sztabowy Marcin Jozwik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łukowie do wypadku doszło w środę o godzinie 9 koło miejscowości Kamień (woj. lubelskie).

Wypadek z udziałem ciągnika rolniczego

"Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że podczas manewru wymijania doszło do zderzenia samochodu marki citroen z elementem z ciągnika rolniczego. Oderwany metalowy element przewracarki do siana, która była dołączona do ciągnika przebił przednią szybę w samochodzie osobowym i uderzył kierującą nim kobietę" - powiedział Jozwik. Samochodem kierowała 40-latka z gminy Wola Mysłowska. W wyniku poniesionych obrażeń kobieta zmarła na miejscu. 47-letni traktorzysta był trzeźwy.

Na miejscu pracowały zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Łukowa, Ksawerynowa i Dworni, policja pod nadzorem prokuratora oraz służby ratunkowe. Okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione w toku śledztwa prowadzonego pod nadzorem prokuratora.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI