×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Drugi dzień Europejskiego Kongresu Gospodarczego!

Autor: www.sadyogrody.pl 02 września 2020 08:46

Drugi dzień Europejskiego Kongresu Gospodarczego! Rusza #EEC2020; fot. materiały prasowe PTWP

2 września o godz. 10 otwarto największe spotkanie gospodarcze Europy Centralnej. Już po raz XII-ty zapraszamy do wymiany doświadczeń, opinii i wiedzy o polskiej i europejskiej gospodarce, o ekonomicznych, społecznych i technologicznych uwarunkowaniach jej rozwoju. Nie zabraknie także tematów związanych z branżą rolno-spożywczą i handlem. Zapraszamy do udziału w #EEC oraz do śledzenia transmisji sesji!

Grono panelistów i gości tegorocznego Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (2-4 września) tworzą unijni komisarze, politycy i eksperci, ale przede wszystkim szeroka reprezentacja firm z Polski i Europy. To dla Państwa – dla inwestorów, przedsiębiorców, dla ludzi gospodarki – Grupa PTWP organizuje tę wyjątkową i niezwykle potrzebną wszystkim edycję Kongresu.

Zachęcamy do zapoznania się z agendą oraz do śledzenia transmisji sesji!

XII Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach (2-4 września) to trzydniowy cykl dyskusji wokół tematów najważniejszych dla przyszłości Europy i rozwoju polskiej gospodarki. 

Drugiego dnia Europejskiego Kongresu Gospodarczego rozpocznie się także European Tech and Start-up Days, ważne spotkanie polskiej sceny start-upowej, którego częścią będzie finał kolejnej edycji konkursu Start-up Challenge 2020.

XII edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego i European Tech and Start-up Days organizowane w szczególnych okolicznościach, odbędą się z zachowaniem wszelkich obowiązujących wymogów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI