Aktor Michał Żebrowski twarzą ciągników Steyr

Autor: www.sadyogrody.pl 28 kwietnia 2015 10:40

Aktor Michał Żebrowski twarzą ciągników Steyr fot. materiały prasowe

Michał Żebrowski, znany polski aktor filmowy i teatralny, od pewnego czasu zajmuje się tworzeniem nowoczesnego gospodarstwa rolnego położonego niedaleko Zakopanego, miejsca zwanego sercem Tatr. Do pracy wybrał ciągnik Steyr i – przy okazji – promuje ten sprzęt, ponieważ został „twarzą” marki.

- Wiem, że rolnik to znacznie więcej niż zawód – to ciężka praca dzień po dniu. Nie polega ona na siedzeniu w eleganckim biurze czy przeglądaniu Internetu. Rolnicy urabiają sobie ręce, by wytwarzać żywność, podczas gdy inni dopiero przewracają się na drugi bok – mówi Żebrowski. – Współczesne rolnictwo opiera się na wiedzy i doświadczeniu pokoleń. Dlatego posłuchałem rad miejscowych gospodarzy i to od nich dowiedziałem się, że ciągnik Steyr jest po prostu najlepszy. Został stworzony do wykonywania ciężkiej pracy na roli – opowiada Żebrowski.

Na potrzeby kampanii powstał spot, na razie emitowany w Internecie, a także layouty prasowe. W reklamach Michał Żebrowski przekonuje, że traktory Steyr są najlepsze dla rolników, którzy myślą o efektach swojej pracy.

Kampania została ogloszona podczas tegorocznych targów Agrotech w Kielcach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI