337 tys. unikalnych użytkowników SadyOgrody.pl w maju. Dziękujemy!www.sadyogrody.pl - 01 czerwca 2020 14:17


Serwis SadyOgrody.pl zanotował w maju br. historyczny rekord w postaci 336 tys. unikalnych użytkowników. Dziękujemy!

Czytelnicy chętnie czytali artykuły m.in. na temat bieżących wyzwań agrotechnicznych w sadach i jagodnikach, prognoz dotyczących owoców jagodowych, skutków suszy na plony owoców i warzyw oraz nowych uregulowań prawnych i finansowych związanych z epidemią koronawirusa, także w kontekście pracowników sezonowych. Dużym zainteresowaniem cieszy się  również nasz serwis specjalny Truskawki 2020, który stworzyliśmy przy współpracy z Doradcą Jagodowym.

Portal SadyOgrody.pl jest źródłem najbardziej aktualnych informacji dotyczących rynku owoców i warzyw – ich cen, przetwórstwa, porad z zakresu nawożenia, ochrony roślin oraz technik sadowniczo-ogrodniczych. Regularnie na jego łamach pojawiają się artykuły dotyczące dopłat i dotacji dla rolników oraz zmian legislacyjno-prawnych.

W kolejnych tygodniach zaproponujemy czytelnikom wiele równie ciekawych artykułów oraz wywiadów z przedstawicielami branży. Nadal będziemy monitorować ceny owoców, a także warzyw. Zapytamy naukowców z dziedziny ogrodnictwa o zalecenia agrotechniczne dla upraw w tym ciężkim ze względu na warunki atmosferyczne sezonie, a urzędników i ekspertów – o możliwe ułatwienia w pozyskaniu pracowników sezonowych i uproszczenia rachunkowości w gospodarstwach. 

Serwis ma również swój profil w serwisach społecznościowych:

- Facebook

- Instagram

- Twitter

- Linkedin