×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Poszukiwani plantatorzy pomidorów gruntowych dla zakładu w Łowiczu

Autor: oprac. PP 30 stycznia 2023 09:12

Poszukiwani plantatorzy pomidorów gruntowych dla zakładu w Łowiczu Zrzeszenie Plantatorów Owoców i Warzyw w Łowiczu poszukuje nowych członków - plantatorów pomidorów; fot. shutterstock.com

Zrzeszenie Plantatorów Owoców i Warzyw w Łowiczu ogłosiło nabór nowych członków - rolników, którzy chcieliby uprawiać pomidory gruntowe dla zakładu Agros Nova w Łowiczu, który należy do Grupy Maspex.

Zrzeszenie Plantatorów Owoców i Warzyw - korzyści z członkostwa

Przynależność do Zrzeszenia jest odpłatna, ale w zamian za to rolnik otrzyma "kompleksowe know how". Członkowie zrzeszenia mogą liczyć na bardzo dużą pomoc - doradztwo, dostęp do usług od pozyskania materiały siewnego lub sadzonek, poprzez pielęgnację, aż po zbiór i transport do zakładu.

Do Zrzeszenia Plantatorów należy obecnie niespełna 100 rolników z powiatu łowickiego, ale też łęczyckiego i kutnowskiego.

Maspex - inwestycja w Agros Nova w Łowiczu

Zwiększą się moce produkcyjne w Agros Nova. Powstanie nowa hala produkcyjna, która przeznaczona będzie do produkcji koncentratu pomidorowego ze świeżych pomidorów. Prace mają zostać zakończone w listopadzie 2023 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

WARZYWA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI