×

Subskrybuj newsletter
sadyogrody.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Rajpol wchodzi na rynek przekąsek z owoców pod marką Pola

Autor: SadyOgrody.pl 02 listopada 2022 10:27

Rajpol wchodzi na rynek przekąsek z owoców pod marką Pola Rajpol, firma znana dotąd z produkcji jabłek, wchodzi na rynek chipsów z tych owoców. / fot. PR

Rajpol, firma znana dotąd z produkcji jabłek, wchodzi na rynek chipsów z tych owoców. Oferta przekąsek z owoców będzie szersza. - W 2023 r. planujemy szeroką dystrybucję naszej nowej przekąskowej oferty - mówi Aleksandra Ośko-Woźniak, business development manager w firmie Rajpol.

Rajpol, producent jabłek z okolic Grójca, szuka nowych dróg rozwoju

- Jesteśmy nowoczesną firmą zlokalizowaną w największym sadzie Europy. W produkcji jabłek stawiamy na jakość oraz walory smakowe owoców. Wyjątkowy smak, jakość i wyrazistość wyróżniają również naszą  ofertę przekąskową. – mówi Aleksandra Ośko-Woźniak.

Pola – nowa marka chipsów jabłkowych firmy Rajpol

Jej zdaniem obecnie jabłko w Polsce jest postrzegane jako podstawowy owoc, o którego walorach nie trzeba mówić, bo jest to wiedza powszechna.

- Jabłka są oczywiście zdrowe, naturalne, ale przede wszystkim są smaczne.   Są też świetną bazą do tworzenia innych produktów. Klienci szukają smacznych, prostych produktów dlatego zdecydowaliśmy się na rozszerzenie naszej oferty o przekąski z owoców . Tworząc chipsy Pola postawiliśmy na przyjemność chrupania i naturalną słodycz produktu, a do tego atrakcyjne opakowanie – wylicza Aleksandra Ośko-Woźniak. Kolorowe paczki chipsów Pola mają manifestować obietnicę pysznej zawartości.

Na początku na rynek trafią jabłkowe chipsy Pola w trzech odsłonach (jabłkowe, jabłkowe z cynamonem oraz jabłkowe z sokiem truskawkowym). W planach jest poszerzenie tej kategorii o kolejne warianty smakowe, w tym oryginalne połączenia smaków.

Na początku na rynek trafią jabłkowe chipsy Pola w trzech odsłonach (jabłkowe, jabłkowe z cynamonem oraz jabłkowe z sokiem truskawkowym). / fot. PR

- Mamy nadzieję, że 2023 r. będzie dla nas czasem szerokiej dystrybucji. Chcemy być obecni na stacjach benzynowych, w sieciach i sklepach tradycyjnych. Niemniej jednak interesują nas również nowoczesne kanały dystrybucji, w tym własny e-sklep.– dodaje.

Rajpol - w ofercie będą także przekąski

Pola to nie jedyny produkt, jaki Rajpol zamierza pokazać. 

- Na początku 2023 r. zamierzamy wejść w kolejne kategorie produktowe w segmencie przekąsek,  mamy na te produkty własne pomysły. Zdecydowanie będą naturalnie słodkie i pyszne.  – zapewnia Aleksandra Ośko-Woźniak.

Rajpol to jedna z najnowocześniejszych i największych Organizacji Producentów Owoców w Polsce.  Rajpol jest partnerem XV Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Sady Ogrody - Google News Obserwuj nas w Google News

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI