Julian Pawlak, prezes KUPS potwierdził swój udział w konferencji Sady i Ogrodywww.sadyogrody.pl - 10 października 2019 13:10


Już 7 listopada w Global Expo na warszawskim Żeraniu odbędzie się konferencja Sady i Ogrody. Swój udział w konferencji potwierdził Julian Pawlak, prezes Krajowej Unii Producentów Soków.

Do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu zaprosiliśmy wybitnych naukowców i praktyków ogrodnictwa oraz autorytety ze świata nauki, polityki i biznesu. 

Jednym z zaproszonych przez nas gości jest Julian Pawlak, prezes Krajowej Unii Producentów Soków, który potwierdził swój udział w debacie rynkowej zatytułowanej: Polskie ogrodnictwo - kłody pod nogami na drodze do sukcesu. 

W tej części konferencji wraz z zaproszonymi gośćmi, porozmawiamy o największych wyzwaniach sektora produkcji i dystrybucji owoców i warzyw. Ocenimy sektor pięć lat po wprowadzeniu rosyjskiego embarga oraz zastanowimy się nad szansami jakie stoją przed polskim ogrodnictwem. Ponadto poruszymy temat trudnych relacji producentów owoców i warzyw z przetwórcami.

 

Zarejestruj się i weź udział w konferencji!!