Ewa-Bis wprowadza na rynek przekąski "wrap and go"www.sadyogrody.pl - 06 marca 2018 15:11


Firma Ewa-Bis, dystrybutor owoców i warzyw poszerza asortyment. – Wchodzimy na rynek z całą linią 3 rodzajów zdrowych produktów, będą to przekąski z owoców i warzyw: świeże, suszone i mrożone - mówi Anna Litwin z firmy Ewa-Bis.

- Będą to owoce i warzywa podane w formie przekąsek w plastikowym opakowaniu typu „tuba”. Dystrybucję rozpoczniemy w jednej z sieci w Polsce. Rozmawiamy również z Auchan na Węgrzech – gdzie wyślemy paletę świeżych i suszonych owoców. Wkrótce będziemy rozmawiać również na temat współpracy z dużą siecią dyskontową – wylicza Anna Litwin.

I podkreśla, że Ewa-Bis planuje mocno promować swoją markę. – W dobie trendów prozdrowotnych nasze produkty powinny cieszyć się popularnością, zwłaszcza, że nie mają dodatku cukru ani innych polepszaczy, są naturalne – dodaje Annat Litwin.

W ofercie świeżych produktów Ewa-Bis są borówki, jagoda kamczacka, pomidory cherry, winogrona i inne sezonowe owoce i warzywa.

Suszone produkty to m.in. jabłka, borówki, wiśnie, mango, pomidory, buraki, jarmuż, etc.

Mrożone produkty to maliny, borówki, mango i inne. Do mrożonych snacków będziemy dodatkowo aplikować sos czekoladowy i waniliowy jako świetną, zdrową alternatywę dla lodów.

- Koncept zdrowych przekąsek staje się coraz bardziej popularny na świecie. Konsumenci zaczęli zwracać dużą uwagę na zwartość opakowania i etykiety. Wystawiliśmy nasze produkty na targach w Berlinie, Dubaju a także w Japonii i okazały się strzałem w dziesiątkę. Mamy dużo zapytań z wyżej wspomnianych  krajów. Oprócz tych kierunków również nasi obecni klienci z całej Europy są bardzo zainteresowani tym konceptem - zapewnia Anna Litwin.

Firma Ewa-Bis powstała w 1987 r. w Warszawie. Założycielem i członkiem zarządu firmy jest Marek Marzec. Najważniejszym kierunkiem działalności firmy jest eksport świeżych i mrożonych warzyw i owoców. W ofercie firmy można również znaleźć soki NFC, koncentraty oraz produkty FMCG.