Bonduelle opiera współpracę o trwałe relacje z rolnikami

$data.author.description Autor: Albert Katana/ www.portalspozywczy.pl 19 stycznia 2022 15:20

Bonduelle opiera współpracę o trwałe relacje z rolnikami Bonduelle precyzyjnie definiuje procesy uprawy warzyw/ fot. shutterstock

W kontekście asortymentu sprzedawanego w naszym kraju, warzywa są produkowane na Węgrzech, w Polsce i we Francji. W każdej z wspomnianych lokalizacjach opieramy naszą współpracę o budowanie długotrwałych relacji z lokalnymi rolnikami - mówi Mariusz Andrzejczak, dyrektor sprzedaży Bonduelle Polska S.A.

Współpraca Bonduelle z producentami warzyw

Skąd pochodzą warzywa sprzedawane pod marką Bonduelle?

- W obecnych czasach ogromnym wyzwaniem jest zapewnienie pełnej dostępności produktów. Jest to związane z wysokimi standardami jakościowymi w całym procesie produkcyjnym, dodatkowo nie pomagają nam zmiany klimatyczne i wreszcie dynamicznie zmieniające się ceny surowców - mówi Mariusz Andrzejczak, dyrektor sprzedaży Bonduelle Polska S.A.

- Bonduelle posiada 55 fabryk na całym świecie, a to wymaga ogromnego wysiłku logistyczno-planistycznego, aby zapewnić efektywne działanie, a przede wszystkim zaspokoić potrzeby konsumentów. W kontekście asortymentu sprzedawanego w naszym kraju, warzywa są produkowane na Węgrzech, w Polsce i we Francji. W każdej z wspomnianych lokalizacjach opieramy naszą współpracę o budowanie długotrwałych relacji z lokalnymi rolnikami - zaznacza.

- Bonduelle precyzyjnie definiuje procesy uprawy warzyw, dbania o glebę, przechowywania surowców, sposobu ich transportowania i wreszcie właściwej selekcji po dostarczeniu do fabryki. Posiadamy zaawansowany proces technologiczny, który pozwala nam dzięki odpowiedniej odległości upraw od zakładów produkcyjnych, zapakować warzywa w kilka godzin od zebrania z pola - dodaje.

Cały materiał w STREFIE PREMIUM

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI